Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
31.26079
RUR/UAH
0.42617
USD/UAH
26.75521
BTC/UAH
7687.6636
 

На ракеті «Союз» після запуску аварійно відключилися двигуни другого ступеня, Росія

Четвер, 11 жовтня 2018 14:52

Як пише INTERFAX.RU, аварійне відключення двигунів другого ступеня сталося під час запуску корабля "Союз МС-10" до МКС, повідомив "Інтерфаксу" джерело на Байконурі.

"Сталося аварійне відключення двигунів другого ступеня. Екіпаж живий і аварійно приземляється в Казахстані", - сказало джерело.

За його даними, аварія сталася на 119-й секунді при відділенні бічних блоків першого ступеня від центрального блоку другого ступеня. "Потім спрацював аварійний маяк, корабель розділився на відсіки і випустив парашут", - сказало джерело.

Рятувальники стежать за спуском капсули з космонавтом і астронавтом після аварійної ситуації, повідомив співрозмовник агентства. "Спостерігаємо парашут спускаються. Екіпаж більш перевантажень не відчуває", - сказало джерело, додавши, що з екіпажем є зв'язок.

Раніше в четвер повідомлялося, що міжнародна експедиція на російському пілотованому кораблі "Союз МС-10" вирушила з космодрому Байконур на МКС. Як передавав кореспондент "Інтерфаксу", ракета стартувала з "Гагарінського старту" Байконура вранці 11 жовтня. У складі екіпажу космонавт "Роскосмосу" Олексій Овчінін і астронавт НАСА Нік Хейг, третє місце на кораблі зайняв контейнер з вантажем.

Раніше фахівці РКК "Енергія" успішно виконали технологічні операції по загальній збірці ракетно-космічного комплексу: головний блок з кораблем був пристикований до третього ступеня ракети в монтажно-випробувальному корпусі ракет-носіїв. Запуск був присвячений сторіччю з дня утворення Заводу експериментального машинобудування РКК "Енергія", який виготовив корабель.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 41.9%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.4%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.5%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.5%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 5.1%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 41.9%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 27.9%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 25.6%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 2.3%