Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
USD/UAH
27.95000
EUR/UAH
33.75000
RUR/UAH
0.37300
BTC/UAH
35262.5234
 

Російська судноплавна компанія «Гудзон» недоотримала 400 млн рублів через американські обмеження

П'ятниця, 30 листопада 2018 10:39

Російська судноплавна компанія “Gudzon Shipping”, яка у серпні поточного року потрапила до списку санкцій мінфіну США щодо КНДР, недоотримала близько 400 млн рублів виручки за контрактами, так чи інакше зірваним через відмову партнерів працювати з нею. Про це російському ТАРС у четвер повідомив заступник директора компанії Валерій Уліскін, інформує УНН.

“Ми підрахували недоотриманий виручку з 21 серпня, коли з’явилася новина про санкції, і у нас вийшло 400 млн рублів втрат за контрактами, які наші партнери розірвали або відмовилися укладати, побоюючись вторинних санкцій. Це не рахуючи витрат на паливо через простій наших судів і інших вимушених витрат ”, - сказав він.

За словами Уліскіна, компанії вдається лише оплачувати поточні витрати у вигляді податків, банківських відсотків та зарплати. На розрахунок з постачальниками грошей не вистачає, що в майбутньому може привести до банкрутства “Гудзона”. Як зазначив співрозмовник агентства, керівництво компанії розраховує на допомогу держави, так як всі її судна ходять під російським прапором і платять податки в РФ.

Як раніше інформував УНН, 21 серпня США оголосили про запровадження санкцій щодо ряду російських суден і компаній, які підозрюються Вашингтоном у торгівлі нафтою з КНДР. Серед них виявилася Gudzon Shipping (“Судноплавна компанія Гудзон”). У список увійшли кораблі компанії: танкер “Патріот”, вантажні судна “Белла”, “Богатир”, “Партизан” і “Севастополь” і напівзанурювальний контейнеровоз “Нептун”.

У вересні — жовтні у судів “Гудзона” виникали проблеми зі заходом у південнокорейські порти. Крім того, судно “Нептун” було змушене покинути суднобудівний завод в Китаї через відмову приймаючої сторони закінчити ремонт.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 42.3%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.9%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.8%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.2%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4.4%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 33.3%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 29.3%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 26.7%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 9.3%