Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
 

В РФ АФК «Система» «принципово домовилася» про продаж «Дитячого світу»

П'ятниця, 30 листопада 2018 14:56

Як пише, INTERFAX.RU, АФК "Система" може закрити операцію з продажу свого пакету в "Дитячому світі" вже в цьому році. Про це повідомив журналістам основний акціонер корпорації Володимир Євтушенков.

"Принципова домовленість є. Вона (угода) може бути в цьому році, може бути на початку наступного", - сказав він.

АФК володіє 52,1% в "Дитячому світі". Раніше Євтушенков говорив, що на актив є 12 претендентів, включаючи іноземних інвесторів.

Євтушенков вже неодноразово говорив, що "Система" розглядає можливість продажу своєї частки в рітейлері. "Якщо будемо продавати, то міноритарну долю не будемо залишати", - говорив він в серпні.

В кінці липня АФК "Система" визволила з-під застави у Газпромбанку контрольний пакет "Дитячого світу", рефінансувавши позику за рахунок 5 млрд рублів власних коштів і ще 15 млрд рублів, залучених у банку "Відкриття".

Група компаній "Дитячий світ" - найбільший в Росії оператор роздрібної торгівлі дитячими товарами. Група об'єднує роздрібну мережу магазинів "Дитячий світ", мережа магазинів ELC, інтернет-магазини "Дитячий світ" і ELC.

У III кварталі 2018 року "Дитячий світ" наростив виручку на 15,9% - до 28,4 млрд рублів, OIBDA - на 105,6%, до 6,2 млрд рублів.

У лютому 2017 року рітейлер провів IPO на "Московської біржі", в ході якого основними продають акціонерами виступили "Система" і Російсько-китайський інвестиційний фонд (РКІФ). Після IPO АФК "Система" залишилася контролюючим акціонером, знизивши частку з 72,6% до 52,1%. РКІФ володіє 14,03% акцій "Дитячого світу", на частку інших акціонерів, які володіють менш як 5% акцій, доводиться 33,87%.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 42.3%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.9%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.8%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.2%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4.3%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 33.3%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 29.3%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 26.7%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 9.3%