Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
33.40801
RUR/UAH
0.47900
USD/UAH
27.07295
BTC/UAH
10415.7858
 

Посол Казахстану обговорила з Папою Римським Франциском виставку ЕКСПО-2017

П'ятниця, 19 травня 2017 15:45

У Ватикані Посол Казахстану Жанар Айтжанова вручила вірчі грамоти Папі Римському Франциску. Вірча грамота - це дипломатичний документ, який офіційно засвідчує юридичний статус посла.

Жанар Айтжанова під час церемонії зазначила, що Казахстан і Ватикан об'єднують спільні зусилля по просуванню миру і стабільності. В ході зустрічі сторони також обговорили успіхи виставки ЕКСПО-2017, повідомляє informБЮРО з посиланням на прес-службу МЗС РК.

Айтажанова и Папа Римский

Папа Римський Франциск підняв питання конфліктів в релігії. Він зазначив, що зростання конфліктів сприяє неправильному тлумаченню, зловживанню релігії і маніпуляції імені Всевишнього з метою досягнення власних цілей. На думку понтифіка, відповідями на зазначені виклики може стати соціально-відповідальна економічна і фінансова світові системи, а також діалог і дипломатія як основні інструменти по досягненню миру і стабільності.

«У зв'язку з цим Посол Казахстану розповіла про ініціативу Президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва щодо скликання З'їзду лідерів світових і традиційних релігій, чергове засідання якого відбудеться в 2018 році в Астані на тему «Релігійні лідери за безпечний світ», - йдеться в повідомленні.

Понтифік передав свої найкращі побажання Президенту і народу Казахстану і побажав казахстанському дипломату успішної і плідної роботи.

На переговорах з Державним секретарем Святого Престолу кардиналом П'єтро Паролін сторони обговорили перспективи двостороннього співробітництва. Кардинал зазначив успішний досвід дружби народів і приклад мирного співіснування понад 100 національностей і 18 конфесій, які надають Казахстану особливу роль в забезпеченні міжрелігійної толерантності та злагоди як в регіоні, так і на світовій арені.

Посол запросила Держсекретаря взяти участь в роботі VI З'їзду лідерів світових і традиційних релігій.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 42.4%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 29.6%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 15.2%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 7.2%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4%

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Да, это нормальная мировая практика - 54.4%
Нет, рано нам - 28.8%
Кому нужно, давно пользуются - 12.9%
Мне все равно - 3.2%