Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
31.82543
RUR/UAH
0.45947
USD/UAH
26.86144
BTC/UAH
7782.2670
 

Посол Казахстану обговорила з Папою Римським Франциском виставку ЕКСПО-2017

П'ятниця, 19 травня 2017 15:45

У Ватикані Посол Казахстану Жанар Айтжанова вручила вірчі грамоти Папі Римському Франциску. Вірча грамота - це дипломатичний документ, який офіційно засвідчує юридичний статус посла.

Жанар Айтжанова під час церемонії зазначила, що Казахстан і Ватикан об'єднують спільні зусилля по просуванню миру і стабільності. В ході зустрічі сторони також обговорили успіхи виставки ЕКСПО-2017, повідомляє informБЮРО з посиланням на прес-службу МЗС РК.

Айтажанова и Папа Римский

Папа Римський Франциск підняв питання конфліктів в релігії. Він зазначив, що зростання конфліктів сприяє неправильному тлумаченню, зловживанню релігії і маніпуляції імені Всевишнього з метою досягнення власних цілей. На думку понтифіка, відповідями на зазначені виклики може стати соціально-відповідальна економічна і фінансова світові системи, а також діалог і дипломатія як основні інструменти по досягненню миру і стабільності.

«У зв'язку з цим Посол Казахстану розповіла про ініціативу Президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва щодо скликання З'їзду лідерів світових і традиційних релігій, чергове засідання якого відбудеться в 2018 році в Астані на тему «Релігійні лідери за безпечний світ», - йдеться в повідомленні.

Понтифік передав свої найкращі побажання Президенту і народу Казахстану і побажав казахстанському дипломату успішної і плідної роботи.

На переговорах з Державним секретарем Святого Престолу кардиналом П'єтро Паролін сторони обговорили перспективи двостороннього співробітництва. Кардинал зазначив успішний досвід дружби народів і приклад мирного співіснування понад 100 національностей і 18 конфесій, які надають Казахстану особливу роль в забезпеченні міжрелігійної толерантності та злагоди як в регіоні, так і на світовій арені.

Посол запросила Держсекретаря взяти участь в роботі VI З'їзду лідерів світових і традиційних релігій.

В Украине предлагают ввести «драконовские» штрафы за выброс мусора вне урны. Я - …

Абсолютно «за»! Надо бы и уголовную ответственность ввести за такое - 54.6%
Поддерживаю идею, но штрафы должны быть вменяемыми - 27.3%
Против штрафов. Нарушителей надо наказывать уборкой улиц и сбором мусора - 15.8%
Против. Те, кто мусорят, все равно платить не будут - 1.3%
Пока не определился - 0.5%

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Да, это нормальная мировая практика - 51%
Нет, рано нам - 33.3%
Кому нужно, давно пользуются - 12%
Мне все равно - 3.1%