Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
33.40801
RUR/UAH
0.47900
USD/UAH
27.07295
BTC/UAH
10415.7858
 

Білий дім стає повністю паралізованим російським питанням, – американські чиновники

Понеділок, 17 липня 2017 16:09

Справа щодо потенційних зв'язків передвиборчої команди Дональда Трампа з Росією все більше паралізує діяльність адміністрації президента США.

Наразі Білому дому важко відповісти на питання про його актуальне на сьогодні ставлення до Росії, пише журналістка Buzzfeed News Ненсі Юссеф, інформує канал 24.

Лише минулого тижня Сара Сандерс тричі уникала чіткої відповіді на питання, ким вважає Трамп Росію: другом, партнером, союзником або ворогом? Відсутність відповіді розчаровує багатьох працівників національної безпеки США, які стверджують, що нездатність або небажання Білого дому виробити позицію щодо Росії паралізувала політичний процес,– впевнена авторка статті.

На думку екс-посла США в Росії Майкла Макфола, адміністрація Дональда Трампа робить велику помилку, коли позначає хороші відносини як ціль своєї політики щодо Росії. Фокус варто перемістити на національну безпеку та економічний інтерес США, запевняє колишній дипломат.

Тим часом республіканці визнають, що розслідування у справі про потенційну змову штабу Трампа з Росією завдало удару по здатності Білого дому управляти країною, йдеться у публікації.

"Білий дім повністю поглинає питання Росії. Його чиновники просто не знають, як діяти, саме тому вони зайняли оборонну позицію", – сказав BuzzFeed News на умовах анонімності помічник сенатора-республіканця.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 42.1%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 29.4%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 15.9%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 7.1%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4%

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Да, это нормальная мировая практика - 54.4%
Нет, рано нам - 28.9%
Кому нужно, давно пользуются - 12.9%
Мне все равно - 3.2%