Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
31.19265
RUR/UAH
0.44669
USD/UAH
26.47708
BTC/UAH
7772.8965
 

Білий дім стає повністю паралізованим російським питанням, – американські чиновники

Понеділок, 17 липня 2017 16:09

Справа щодо потенційних зв'язків передвиборчої команди Дональда Трампа з Росією все більше паралізує діяльність адміністрації президента США.

Наразі Білому дому важко відповісти на питання про його актуальне на сьогодні ставлення до Росії, пише журналістка Buzzfeed News Ненсі Юссеф, інформує канал 24.

Лише минулого тижня Сара Сандерс тричі уникала чіткої відповіді на питання, ким вважає Трамп Росію: другом, партнером, союзником або ворогом? Відсутність відповіді розчаровує багатьох працівників національної безпеки США, які стверджують, що нездатність або небажання Білого дому виробити позицію щодо Росії паралізувала політичний процес,– впевнена авторка статті.

На думку екс-посла США в Росії Майкла Макфола, адміністрація Дональда Трампа робить велику помилку, коли позначає хороші відносини як ціль своєї політики щодо Росії. Фокус варто перемістити на національну безпеку та економічний інтерес США, запевняє колишній дипломат.

Тим часом республіканці визнають, що розслідування у справі про потенційну змову штабу Трампа з Росією завдало удару по здатності Білого дому управляти країною, йдеться у публікації.

"Білий дім повністю поглинає питання Росії. Його чиновники просто не знають, як діяти, саме тому вони зайняли оборонну позицію", – сказав BuzzFeed News на умовах анонімності помічник сенатора-республіканця.

В Украине предлагают ввести «драконовские» штрафы за выброс мусора вне урны. Я - …

Абсолютно «за»! Надо бы и уголовную ответственность ввести за такое - 54.7%
Поддерживаю идею, но штрафы должны быть вменяемыми - 28.1%
Против штрафов. Нарушителей надо наказывать уборкой улиц и сбором мусора - 14.8%
Против. Те, кто мусорят, все равно платить не будут - 1.3%
Пока не определился - 0.5%

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Да, это нормальная мировая практика - 51%
Нет, рано нам - 33.3%
Кому нужно, давно пользуются - 12%
Мне все равно - 3.1%