Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
31.26079
RUR/UAH
0.42617
USD/UAH
26.75521
BTC/UAH
7687.6636
 

Цілорічний гірськолижний курорт з’явиться поблизу Алмати, Казахстан

Середа, 16 травня 2018 16:55

Цілорічний гірськолижний курорт «Апорт Ак-тас» побудують в Талгарського районі Алматинської області. Проект був презентований голові регіону Амандику Баталову, повідомили центру ділової інформації Kapital.kz в прес-службі обласного акімату.

Так, за словами ініціатора проекту президента групи компаній Alina Ерліка Балфанбаева, на курорті планується побудувати 12 канатних доріг, гірськолижні траси протяжністю 31 км, а також готелі на понад 700 койко-місць, ресторани, кафе і багато іншого. Передбачувана кількість відвідувачів в рік складе 724 тис. Чоловік, (12 тис. Відвідувачів на день. - Ред.). Крім того, буде створено понад 600 робочих місць.

Планований обсяг інвестицій в проект «Апорт Ак-тас» становить 31 млрд тенге, а головна особливість комплексу - його цілорічне функціонування.

«Гірськолижний курорт буде діяти незалежно від пори року. Тематика зимового періоду - гірські лижі, хокей, катання на ковзанах, а в літній - велосипедні, кінні прогулянки і багато іншого. Тобто влітку лижні траси стануть велосипедними. Таким чином, курорт повинен стати місцем цілорічного відпочинку туристів », - повідомив він.

Як підкреслив акім області Амандик Баталов, розвиток туризму - один з найважливіших пріоритетів запланованої роботи.

«В ході недавнього візиту в Алматинська область глава держави поставив завдання активніше використовувати наявний у регіону туристичний потенціал, в тому числі посилено розвиваючи і гірський туризм. Представлений інвестпроект гірськолижного курорту дуже важливий для реалізації поставленого завдання. Його робота багато в чому сприяє масовому залученню туристів. До того ж це і нові робочі місця, і інвестиції, і, найголовніше, залучення населення до здорового способу життя », - сказав Амандик Баталов.

Глава регіону також зазначив, що необхідна допомога з питань розвитку інженерної інфраструктури буде надана. Це стосується будівництва автодоріг, електро-, водопостачання та каналізаційної системи.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 42%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.3%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.4%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.5%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 5.2%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 47.2%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 25%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 22.2%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 2.8%