Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
33.23339
RUR/UAH
0.47695
USD/UAH
27.07184
BTC/UAH
9519.4691
 

Бухоблік в Україні переведуть на європейські стандарти

Четвер, 05 жовтня 2017 18:22

За відповідний закон проголосували 253 народних обранці.

Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому закон про адаптацію бухгалтерського обліку в Україні до стандартів Європейського Союзу. За прийняття закону Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні(щодо удосконалення деяких положень) проголосували 253 депутати,інформує «Кореспондент».

Як відзначили в пояснювальній записці, норми закону Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні приведуть у відповідність до законодавства Європейського Союзу та вдосконалять порядок застосування Міжнародних стандартів фінансової звітності.

"Законопроектом пропонується ввести нові терміни, зокрема, витрати, доходи, звітний період, звіт про платежі на користь держави відносно суб'єктів, які подають цей звіт, звіт про управління, власний капітал, таксономія фінансової звітності та підприємства, що представляють суспільний інтерес, чистий дохід від реалізації продукції", - йдеться в документі.

Також закон уточнить період здачі проміжної фінансової звітності з метою забезпечення однозначності у визначенні періоду. Також законом будуть звільнені мікро- і малі підприємства від надання звіту про управління.

Уточнюються вимоги щодо складання фінансової звітності за міжнародними стандартами підприємствами, що представляють суспільний інтерес, і підприємствами, що займаються видобутком корисних копалин загальнодержавного значення.

Також законом передбачено удосконалити порядок надання та оприлюднення фінансової звітності, передбачивши її пред'явлення підприємствами, що застосовують МСФЗ, в єдиному електронному форматі, а також зобов'язавши підприємства надавати копії фінансової звітності за запитом юридичних і фізичних осіб відповідно до закону «Про доступ до публічної інформації»

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 41.5%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 28.5%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 16.9%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 7.7%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 3.8%

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Да, это нормальная мировая практика - 54.6%
Нет, рано нам - 28.7%
Кому нужно, давно пользуются - 12.8%
Мне все равно - 3.2%