Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
31.25567
RUR/UAH
0.44437
USD/UAH
26.49909
BTC/UAH
7636.4195
 

Україна не припиняє купувати добрива в Росії, а вводить на них додаткові мита

П'ятниця, 19 травня 2017 21:37

Міністерство економічного розвитку та торгівлі відновило дію антидемпінгових мит на російські добрива, які ввозитимуть на територію України, передає «24 канал».

Повідомлення про це з’явилось на сайті відомства.

У Міністерстві пояснюють, що 18 травня Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі вирішила ввести в дію антидемпінгові заходи щодо імпорту в Україну деяких азотних добрив (карбаміду і карбамідно-аміачної суміші) «родом» з Росії.

Мито в розмірі 31,84% буде застосовуватися до всіх виробників карбаміду та КАС походженням з Російської Федерації. Рішення вступає в силу наступного дня після того, як буде опубліковане в офіційній пресі.

У Мінекономрозвитку кажуть, що провели спеціальне розслідування, під час якого були підтверджені факти демпінгу зі сторони російських виробників міндобрив.

«Імпорт російських добрив в Україну за демпінговими цінами, що завдає шкоди вітчизняним виробникам хімічних добрив і становить загрозу для продовольчої безпеки України. Враховуючи, що РФ є основним постачальником добрив в Україну (80-90% від загального обсягу), імпорт добрив за демпінговими цінами ставить українських аграріїв у небезпечну залежність від їх постачання в майбутньому», – зазначають у міністерстві.

У МЕРТ застерігають, що непередбачене припинення поставок добрив в односторонньому порядку може стати ще одним інструментом агресії РФ проти України в торговельній сфері.

До слова, з початком російської агресії Україна не припиняла купувати в РФ добрива. Так, за 2014-2016 рік Україна заплатила російським підприємствам у 2014-2016 роках 513 мільйонів доларів за азотні міндобрива.

В Украине предлагают ввести «драконовские» штрафы за выброс мусора вне урны. Я - …

Абсолютно «за»! Надо бы и уголовную ответственность ввести за такое - 54.4%
Поддерживаю идею, но штрафы должны быть вменяемыми - 28.2%
Против штрафов. Нарушителей надо наказывать уборкой улиц и сбором мусора - 15%
Против. Те, кто мусорят, все равно платить не будут - 1.3%
Пока не определился - 0.5%

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Да, это нормальная мировая практика - 51.1%
Нет, рано нам - 33.3%
Кому нужно, давно пользуются - 11.8%
Мне все равно - 3.1%