Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
30.54334
RUR/UAH
0.42112
USD/UAH
26.23323
BTC/UAH
6227.4697
 

Порошенко просить не закривати відділення Укрпошти в селах

Середа, 11 липня 2018 18:35

Порошенко закликав утриматися від скорочення відділень "Укрпошти" в селах і припинення послуг з виплати пенсій через пошту.

Про це повідомляє прес-служба адміністрації президента, пише Економічна правда

Так президент відреагував на звернення громадян про скорочення відділень "Укрпошти" в сільській місцевості, а також припинення надання послуги з виплати пенсій через її відділення в разі, якщо регульовані державою тарифи на це не будуть підвищені.

"Їм стало відомо про плани скоротити відділення "Укрпошти" в селах, вони вважають це, і я хочу підтримати їх, категорично неприйнятним. Державні підприємства повинні виконувати певні соціальні функції", - підкреслив президент.

Він додав, що навіть недержавні підприємства мають соціальну відповідальність.

"Також з'явилася інформація про те, що відбудеться суттєве подорожчання цих послуг, що або збільшить дефіцит Пенсійного фонду, або зменшить виплати пенсій. Я охоче підтримаю будь-які ініціативи, які підвищують ефективність діяльності державних підприємств, але вважаю категорично неприйнятним, коли ми виймаємо останні копійки з кишені пенсіонера і за цей рахунок, таким чином забезпечуємо виконання планових показників прибутковості", - зазначив Порошенко.

Глава держави зазначив, що підтримує ініціативи по залученню нових сучасних методів роботи, зокрема, таких як інтернет-торгівля, і щодо послуг, де "Укрпошта" є монополістом.

Однак додав, що це не може відбуватися "за рахунок зниження соціальних стандартів людей, в першу чергу тих, які проживають на селі. І не може відбуватися за рахунок пенсіонерів".

"Ми повинні пропрацювати іншу модель і до того, як інша модель буде опрацьована, представлена ​​уряду і затверджена ним, настійно рекомендую вам утриматися від скорочення мережі в селах, залишаючи людей на самоті, і спільно знайти позицію з Пенсійним фондом", - підкреслив Порошенко.

Глава держави підкреслив, що в ситуації, що склалася, "повинен бути знайдений той компроміс, який дозволить ефективно продовжити функціонувати системі, поки не буде створена ефективна альтернатива".

Порошенко також повідомив, що днями направив відповідний лист до Кабінету міністрів і закликав міністрів підтримати його позицію на засіданні уряду.

 

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 41.1%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 23.7%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 23%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.3%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 5.2%

Вы верите, что Надежда Савченко планировала устроить госпереворот, совершив теракт в Верховной Раде?

Нет, это фейки Генпрокуратуры, очередной спектакль для недовольного властью народа - 53.5%
Мне все равно. Жаль, что не осуществила заветную «мечту народа» - 16%
Нет, но политик, открыто призывающий к госперевороту, должен сидеть - 11.8%
Нет. Все спланировано. Так из Надежды делают народного политика - 10.7%
Да, она такая. Юрий Луценко не мог солгать с трибуны Верховной Рады - 7.5%