Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
 

Кому заплатять найбільше?

Posted Автор: Створено: в Блоги

В Україні названо найбільш оплачувані професії 2013 року. Яке робоче місце зможе забезпечити достаток і впевненість у завтрашньому дні?

 Вступна кампанія 2013 - у самому розпалі. Випускники готуються нервово атакувати стіни вищих навчальних закладів. Цікаво, якими є їх критерії у виборі власної професії – особисті уподобання, творчі чи інтелектуальні здібності, поради батьків, а, можливо, заробітна плата? Так, серед асортименту професій, насамперед, обирають ті, де старання непогано оплачуються. Звичайно, у політики всіх не візьмуть, проте, є такі вакантні місця, де можна гарно заробити. 

 Українці постійно жаліються на відсутність робочих місць:  бажання  працювати є, а вакантного місця немає. А чи справді вони хочуть займати ці самі «вакантні місця»? За даними фахівців, у травні був закритий лише незначний відсоток вакансій  і, в більшості випадків, тих, де заробітна плата була високою чи пропонувалась сезонна робота. У цілому, в травні шукали роботу 43 тисячі 460 фахівців, що приблизно на 3-4% більше, ніж у попередньому місяці, але офіційно влаштувались дуже мало.Основна причина - незадоволення заробітною платою, пропонованою роботодавцем. Щоб полегшити життя майбутнім працівникам, спеціалісти визначили найбільш оплачувані професії  2013 року. Показником найпопулярніших напрямів роботи була і кількість відправлених резюме. За підрахунками рекрутингових порталів, найбільші шанси залучити до себе новий персонал мають такі сфери:ІT, торгівля, виробництво, маркетинг. Серед бажаючих працевлаштуватись фігурують студенти старших курсів та випускники.

Найбільш оплачуваними професіями в Україні визнані: фінансовий директор - 40 тис. грн, start-up директор роздрібної мережі  - 40 тис. грн, директор з маркетингу і торгівлі -  32 тис. грн. Непогано заробляє спеціаліст по роботі з проблемною заборгованістю - 28 тис. грн. та креативний директор -28 тис. грн. Нижче в рейтингу розташувалися комерційний директор, генеральний директор і медіа-директор з зарплатою у 24 тис. грн. Як бачимо, найбільший фінансовий прибуток отримують керуючі посади, тож заробити такі кошти одразу шансів дуже мало.

Ще рік тому у списку найпопулярніших і найвисокооплачуваніших постійно фігурувала вакансія програміста, але цього року представники даної професії навіть не потрапили у десятку найкращих. Навпаки, помітно освоїлись на ринку праці страхові агенти.

Фахівці зазначають,  що є робочі місця і для студентів , але ситуація з оплатою може змінюватися за долі секунди. Все ж, навчання й досвід роботи ніхто не  скасовував і час освоювати давно забуті ніші і керуватися своїм внутрішнім голосом.

 

0
Для додавання та перегляду коментарів увійдіть спочатку на сайт з ім'ям користувача та паролем.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 42.3%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.9%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.8%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.2%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4.3%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 33.3%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 29.3%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 26.7%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 9.3%