Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
USD/UAH
27.45000
EUR/UAH
32.20000
RUR/UAH
0.35800
BTC/UAH
11122.4680
 

Apple Pay тепер працює і в Казахстані

Середа, 28 листопада 2018 15:21

З 28 листопада власники карток Visa можуть користуватися в Казахстані Apple Pay - це легкий, безпечний і особистий платіжний інструмент. Про можливість використовувати Apple Pay оголосили Атфбанк, ForteBank, Банк Центркредит, Сбербанк, Євразійський банк.

«Атфбанк постійно працює над поліпшенням своєї продуктової лінійки, приділяє особливу увагу створенню високотехнологічних продуктів і вдосконалює наявні цифрові сервіси», - повідомили центру ділової інформації Kapital.kz в прес-службі АТФбанка.

Безпека і конфіденційність лежать в основі Apple Pay. Коли ви додаєте кредитну або дебетову карту в Apple Pay, сам номер карти не зберігається ні на пристрої, ні на серверах Apple. Замість цього присвоюється унікальний номер облікового запису пристрою, який шифрується і безпечно зберігається в чіпі «Безпечний Елемент» вашого пристрою. Кожна транзакція авторизується завдяки унікальному одноразовому секретному коду, який генерується динамічно, пояснили в Атфбанк.

Apple Pay дозволяє дуже просто здійснювати покупки в додатках і на вебсайтах одним дотиком пальця до Touch ID або подвійним кліком бічної кнопки підтвердження операції через Face ID. Тепер більше нема потреби вручну заповнювати великі документи з контактною інформацією або повторно вводити дані про доставлення і виставленні рахунку.

Apple Pay дуже просто налаштувати: клієнти можуть додати кредитну або дебетову карту Visa через додаток Wallet. У магазинах розплачуватися за допомогою Apple Pay можна з iPhone SE, iPhone 6 і новішими моделями, а також з Apple Watch.

При оплаті покупок в додатках або в Safari, Apple Pay працює на iPhone, на iPad Pro, iPad Air 2, iPad mini 3 і більше нових моделях. Ви також можете користуватися Apple Pay в браузері Safari на будь-якому Mac від 2012 року і новіше з системою від macOS Sierra.

Підтвердження платежу при цьому відбувається на iPhone, Apple Watch, або дотиком пальця до Touch ID на нових MacBook Pro.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 41.8%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.8%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 21.1%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.3%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4.5%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 33.3%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 29.3%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 26.7%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 9.3%