Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
USD/UAH
26.85000
EUR/UAH
30.00000
RUR/UAH
0.36000
BTC/UAH
8635.4060
 

Трамп заявив, що ціна на нафту почала падати після його розмови зі саудівським керівництвом

Четвер, 29 листопада 2018 09:51

45-й президент США Дональд Трамп в інтерв’ю газеті The Washington Post розповів про свій дзвінок в Ер-Ріяд і розмові про зниження світових цін на нафту, інформує УНН.

“Ціна була 82 дол. — імовірно, два з половиною місяці тому — за барель, і вона збиралася піднятися до 100 доларів, і це було б схоже на масштабне збільшення податків, і я цього не хотів. І я зателефонував їм (керівництву Саудівської Аравії — прим. УНН), і вони дозволили нафті текти (збільшили обсяги видобутку — прим. УНН), і зараз ми маємо ціну в 52 дол.”, — зазначив президент США.

Дональд Трамп розповів, що цей дзвінок відбувся задовго до вбивства саудівського журналіста Джамаля Ахмада Хашоґджі. За словами американського лідера, Центральне розвідувальне управління США не стверджувало, що вбивство скоїв наслідний принц Саудівської Аравії Мухаммед ібн Салман Аль Сауд.

“Можливо, він зробив це, а можливо, і ні. Але він це заперечує <...> І ЦРУ теж не стверджувало, що це зробив він, до речі. Я не кажу, що вони (ЦРУ — прим. УНН) заявили, що він цього не робив, але вони цього не стверджували”, — пояснив президент.

Як раніше інформував УНН, Саудівська Аравія може скоротити видобуток нафти у 2019 році, заявив міністр нафти королівства Халід аль-Фаліх. За його словами, Ер-Ріяд може знизити видобуток вже в грудні на 500 тисяч барелів у порівнянні з листопадом у відповідь на прохання інших виробників про це. Халід аль-Фатіх зробив цю заяву не дивлячись на те, що після недавньої зустрічі ОПЕК+ не було озвучено яких-небудь змін в області виробництва нафти.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 41.9%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.8%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.9%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.4%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4.5%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 33.3%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 29.3%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 26.7%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 9.3%