Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
USD/UAH
27.95000
EUR/UAH
33.75000
RUR/UAH
0.37300
BTC/UAH
35262.5234
 

Монополісти Казахстану раз в півроку будуть звітувати про виконання тарифу

Четвер, 29 листопада 2018 12:06

Міністр національної економіки РК Тимур Сулейменов презентував законопроект про природні монополії в мажилісі Парламенту, повідомляє кореспондент центру ділової інформації Kapital.kz.

«У проект Закону" Про природні монополії "включені введення технічної експертизи виконання суб'єктів природної монополії (СЕМ) інвестиційної програми, досягнення показників ефективності діяльності, показників якості та надійності регульованих послуг. Введення громадського моніторингу виконання СЕМ інвестиційної програми; участь громадських об'єднань в розгляді проектів інвестиційних програм СЕМ; узгодження Радою з тарифної політики умов розміщення державного соціального замовлення для фінансування громадських об'єднань », - сказав глава Міністерства нацекономіки на пленарці в мажилісі.

Поряд з цим він запропонував впровадити два нових інституту - рада з тарифної політики та громадське об'єднання споживачів послуг суб'єктів природних монополій.

«Крім того, згідно із законом планується перехід від щорічного до піврічного проведення публічних звітів СЕМ перед споживачами про виконання тарифних кошторисів і заходів інвестиційних програм. Також планується розміщення суб'єктом на своєму інтернет-ресурсі інформації про хід виконання інвестиційних програм (місця розташування об'єктів, стадії виконання з додатком фото-, відеоматеріалів), проведення акіматом публічних слухань при затвердженні норм споживання комунальних послуг для споживачів, які не мають приладів обліку », - додав Тимур Сулейменов.

Він роз'яснив і питання посилення механізму проведення перевірок монополістів. Це, за словами міністра, вимагає внесення змін до Підприємницького кодекс і будуть передбачені в законопроекті з питань розвитку бізнес-середовища та регулювання торговельної діяльності, який в даний час також перебуває в мажилісі Парламенту.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 42.3%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.9%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.8%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.2%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4.4%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 33.3%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 29.3%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 26.7%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 9.3%