Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
31.26079
RUR/UAH
0.42617
USD/UAH
26.75521
BTC/UAH
7687.6636
 

Які держоргани Казахстану ефективні в соцмережах

Вівторок, 13 березня 2018 15:59

Агентство «Агарті» провело дослідження щодо ефективності роботи державних установ в соціальних мережах: яким чином відпрацьовуються питання, що надійшли від населення, і підтримується зворотний зв'язок з передплатниками. Про це повідомляє кореспондент центру ділової інформації Kapital.kz.

Дослідження проводилося по 30 установам, у яких є офіційна сторінка в Facebook. Автори дослідження писали приватне повідомлення організації та одночасно з цим залишали коментар на сторінці та заміряли час відповіді з моменту звернення. Через те, що у деяких сторінок налаштований автовідповідач, брали за точку відліку фактичний час відповіді фахівця. З 30 сторінок відповіли тільки 3: Академія державного управління при Президентові РК - через 5 хвилин; Комітет цивільної авіації Міністерства з інвестицій та розвитку РК - через 17 хвилин; Міністерство закордонних справ РК - через 21 годину 30 хвилин.

«При цьому на коментарі ніхто не відповів, що доводить нашу гіпотезу про нерозділене кохання народу Казахстану до наших держустановам», - відзначили в «Агарті».

Найбільше передплатників у міністерства освіти та науки (35 776), міністерства охорони здоров'я (15 024) та міністерства закордонних справ (11 777).

За кількістю публікацій на першому місці міністерство охорони здоров'я (115), на другому - комітет лісового господарства і тваринного світу (85), закриває трійку міністерство закордонних справ (84).

Міністерство охорони здоров'я лідирує ще за одним показником - по активності користувачів. Далі йдуть міністерство закордонних справ і міністерство оборони.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 43.2%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 24.1%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.9%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 5.8%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 5.5%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 46.4%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 28.6%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 25%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 0%